Hakkımızda

mallofpazar.com Ev Dekorasyondan Kozmetiğe, Giyimden Oyuncağa, Kozmetikten Aksesuara birçok kategoride binlerce ürünü sizlere hızlı kargo ve olabilecek en uygun fiyatlarla ulaştırmayı hedefliyor. Günden güne büyüyen, ürün yelpazesini genisleten banabuyakisir.com sizinle daima iletişim halinde ve yeniliklere daima açıktır. Alanında uzmanlaşmış ekibimiz sizler için sürekli yeni arayışlar peşinde. Henüz 2020 yılında açılmış bir e-ticaret platformu olmamıza rağmen sizlerden gelen trafik bizlerin işimize daha çok sarılmamızı sağlıyor.


Buraya kadar banabuyakisir.com da olan şeylerden bahsettik. Peki banabuyakisir.com da neler yok. Sizin için listeleyelim;

  • Mesela fahiş fiyatlar yok,

  • Abartılı kargo fiyatları yok, 

  • Yalanci indirimler yok,

  • Ürün sattıktan sonra bir daha müşterinin yüzüne bakmayan destek ekibi yok,

  • Ayrıca son olarak "YOK" diye bir şey yok. 

Son madde için çok uzun emekler ve çalışma saatleri harcıyoruz. Bugün aradığınız bir ürün sitede bulunmuyor diyelim. Ama önümüzdeki günlerde tekrar ziyaret edip baktığınızda muhtemelen olacaktır. Sizinle birlikte daima büyüyoruz ve gücümüzü ilginizden alıyoruz. Bizi takip etmeye devam edin. İlginiz için hepinize teşekkürler.
Herhangi bir konuyla ilgili bize dönüş yapıp görüş ve önerilerinizi bildirmeniz bizim için çok önemli. Söylediğimiz gibi yeniliğe ve gelişime sürekli açığız.